• 11 listopada - Święto Niepodległości

     • 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły mieli przyjemność obejrzeć program artystyczny w wykonaniu uczniów klas IV, V i VI. Czwartoklasiści wcielili się w role aktorów, a ich starsi koledzy zaprezentowali polski taniec narodowy – polonez. Całość dopełniły współczesne oraz tradycyjne pieśni o tematyce  patriotycznej oraz prelekcja Mai z klasy VII. Nasi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a po uroczystości na szkolnym korytarzu dało się słyszeć liczne komplementy. To wydarzenie wprowadziło nas w nastrój wspólnego świętowania i przypomniało nam o pięknie polskiej kultury.

     • Konkurs "Moja domowa biblioteczka" rozstrzygnięty

     •  

      05.11.2021r. zostały rozdane nagrody uczniom, którzy wzięli udział w fotograficznym konkursie bibliotecznym – „Moja domowa biblioteczka”.

      W kategorii klas I-III:

      I miejsce: Pola Sobestjańska –

      II miejsce: Julia Sołowiej

      III miejsce: Ania Skukowska

      Upominki otrzymały również

      - Aleksandra Skoczeń

      - Aleksandra Bagan

       

      W kategorii klas IV-VIII

      I miejsce: Oliwia Zelwak

      II miejsce: Lena Brodzińska

      II miejsce: Natalia Mickiewicz

       

      Upominki otrzymali także

      - Maja Kozłowska

      - Ernest Moskalonek

      - Dariusz Skoczeń

      - Filip Smok

       

      Uczennicom i uczniom, którzy pochwalili się swoimi domowymi biblioteczkami serdecznie gratulujemy!

     • Śniadanie daje moc

     • 8 listopada 2021 roku najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Niechorzu przyłączyli do ogólnopolskiej  akcji ŚNIADANIE DAJE MOC.

     • Konkurs wiedzy o rybach i rybie w diecie

     • W październiku 2021r. przystąpiliśmy do „Konkursu wiedzy o rybach i rybie w diecie”. Organizatorem Konkursu jest Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków. Jego cel to propagowanie wiedzy na temat zrównoważonego rybołówstwa, a także motywowanie uczniów i rodziców do częstszego sięgania po produkty z ryb.

      Uczniowie klas IV, V i VI, którzy zgłosili się do konkursu otrzymali ciekawe zestawy upominkowe. Przed nimi zgłębianie wiedzy o rybach Zalewu Szczecińskiego i Morza Bałtyckiego, rybołówstwie i rybach w diecie.

      Uczestnikom konkursu życzymy dobrej zabawy podczas przygotowań do konkursu.

      Powodzenia!