• Innowacyjna Szkoła Google

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła została oficjalnie zakwalifikowana do Programu Innowacyjna Szkoła Google!

Czym jest Innowacyjna Szkoła Google?

Założeniem Programu "Innowacyjna Szkoła Google" jest zapewnienie placówkom oświatowym kompleksowych rozwiązań w zakresie:

- konfiguracji i dostępu do bezpłatnej platformy Google Workspace for Education.

- kompleksowego przeszkolenia kadry dydaktycznej, zespołu IT oraz kadry zarządzającej w obszarze wykorzystania nowych technologii w szkole.

- przygotowania do certyfikacji Google dla edukatorów.

- voucherów do egzaminów certyfikacyjnych Google dla nauczycieli.

- dostępu do najlepszych, certyfikowanych nauczycieli Google w Polsce (GEG Poland) oraz ich wsparcia.

• Noc w szkole klasy czwartej.

• Z piątku na sobotę 22.09 - 23.09. 2023r. odbyła się "Noc w szkole" klasy czwartej.

Podczas „Nocy w szkole” mogliśmy doświadczyć, że szkoła nie musi się kojarzyć tylko z nauką, ale również z dobrą zabawą i ciekawymi doświadczeniami.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Katarzyna Dwulit - Ulidowska i Agata Siejka - Frąckowiak.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-2024

• Za nami dwa miesiące beztroskich, wspaniałych wakacji. Nie tak łatwo pożegnać plaże, górskie ścieżki i niesamowite przygody. Pamiętajmy jednak o tym, że dobre, miłe i piękne rzeczy przydarzają się nam nie tylko w czasie wakacji, ale także mogą nas spotkać podczas  całego roku szkolnego - czego z całego serca życzymy wszystkim uczniom.

• Odejście Pana Bogusława Barańskiego.

• 15 lipca 2023r. odszedł od nas pan Boguś Barański, wspaniały człowiek i nauczyciel, który w swoim życiu i pracy kierował się wyłącznie dobrem drugiego człowieka. Zawsze na sercu leżało mu dobro jego uczniów, nieustannie starał się stwarzać im możliwość osiągnięcia sukcesu, razem z nimi się nim cieszył i był z niego dumny. Pan Boguś na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Będzie nam go bardzo brakowało.