• Sportowe wydarzenia pierwszego semestru.

• 02.02.2024 odbył się apel podsumowujący sportowe wydarzenia w naszej szkole. Pani dyrektor wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody, za uczestnictwo w turnieju oraz wyróżniła tegorocznych zwycięzców. W kategorii dziewcząt puchar dyrektora wywalczyła Nadia Wyszyńska z klasy 8, a wśród chłopców puchar powędrował do Wiktora Wierzbickiego z klasy 7. W pierwszym semestrze, uczniów całej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych ku czci Pana Bogusława Barańskiego. Reprezentanci naszej szkoły znakomicie wypadli na powiatowych rozgrywkach w Unihokeju. Powtórzyliśmy sukces z poprzedniego roku zachowując tytuł vice-mistrza wśród chłopców oraz trzecie miejsce wśród dziewcząt. Na uwagę zasługuje jednak nie wynik tylko wzorowa postawa i zaangażowanie wszystkich naszych uczniów podczas rozgrywek. Wielkie podziękowania dla Rady rodziców, na których pomoc zawsze można liczyć. Zorganizowany bieg przełajowy, który stał się naszą tradycją czy zakupienie nagród na turniej tenisa stołowego, to jedne z wielu inicjatyw, które przyczyniły się do podniesienia atrakcyjności i aktywności w naszej szkole. Życzymy powodzenia naszym podopiecznym w kolejnych przygodach związanych ze sportem w naszej szkole.