• "Tradycje świąteczne w moim domu" - konkurs plastyczny.

     • Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Tradycje świąteczne w moim domu”, którego organizatorem jest Fundacja Uniwersytet Dzieci. Konkurs polega na przygotowaniu kartki świątecznej wykonanej dowolną techniką. Można użyć np. kredek, farb, plasteliny; stworzyć kolaż, wycinankę, wyklejankę – zdać się na własną kreatywność! Oceniana będzie pomysłowość, estetyka, staranność wykonania i samodzielność. Z tyłu kartki ołówkiem proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę. W ten sposób przygotowaną pracę proszę przekazać Pani Katarzynie Zielińskiej lub Pani Annie Jakubaszko do 28 listopada 2023 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia 2023 roku.

     • Święto Niepodległości.

     • 10 listopada świętowaliśmy 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali apel, w którym przedstawili krótki rys historyczny wydarzeń, jakie miały finał 11 listopada 1918 roku. Takie spotkanie to żywa lekcja historii, a wspólne słuchanie i śpiewanie pieśni patriotycznych dodało podniosłości tej chwili. 

     • Wyniki konkursu plastycznego "Moja piniata".

     • Z wielką przyjemnością przedstawiam wyniki wojewódzkiego konkursu plastycznego ,, Moja piniata" zorganizowanego przez Muzeum Narodowe w Szczecinie.Wyróżnione prace naszych uczniów można zobaczyć na wystawie w muzeum przy Wałach Chrobrego pt.,, Radość życia"". Sztuka ludowa Meksyku z kolekcji Stanisława Kasprzyka, która trwa od 31 marca do19 listopada 2023 roku.

      Laureaci konkursu w kategorii wiekowej 12- 14 lat:

      I miejsce Antoni Orzechowski kl.7

      III miejsce - Emilia Kosińska kl. 7

      Wyróżnienie Filip Smok kl.7

      Koordynator konkursu w szkole Tatiana Sztukin

     • Zbiórka karmy dla schroniska.

     • Dzięki naszej dzisiejszej akcji sprzedaży ciast i babeczek udało się zebrać 500 zł na zakup karmy dla schroniska. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali wypieki oraz tym, którzy je kupili. Gdyby ktoś jeszcze chciał wspomóc naszych czworonożnych przyjaciół, jutro będzie można wrzucić pieniążki do puszki, z którą przejdą po klasach członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu. Można również przynosić do szkoły zabawki i koce dla piesków. Zbiórka potrwa do końca tygodnia.

     • #Szkoła pamięta

     • W ramach akcji “Szkoła Pamięta”, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapalili symboliczne znicze na grobach zmarłych pracowników naszej szkoły.

     • Zabawa jesienna

     • Zabawa jesienna, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Radę Rodziców, przy pomocy Samorządu Uczniowskiego oraz Nauczycieli, była kolejną okazją do integracji całej społeczności naszej szkoły.

      Dwie godziny zabaw, konkursów, muzyki a na deser - pokaz Klauna Bolka, wywołały wiele radości i uśmiechów na twarzach Dzieci, Rodziców i Nauczycieli. Bardzo lubimy ten czas, kiedy mamy okazję bliżej się poznać, porozmawiać i patrzeć jak cudownie bawią się nasze dzieci.

      Jako Rada Rodziców, chcielibyśmy Wszystkim podziękować, bowiem sami nie bylibyśmy w stanie niczego zorganizować. Na każdym kroku czujemy wsparcie od Dzieci, Nauczycieli, Dyrekcji i Pracowników Obsługi ale również Was – Rodziców. Dziękujemy Wam za każde ciasto, nieocenioną pomoc przy stoiskach, zakupach, sprzątaniu czy organizacji. Mamy również nadzieję, że jeszcze wiele takich chwil przed nami.

     • Śniadanie klas I - III

     • Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

      24 października 2023 roku uczniowie klas I-III mieli okazję spotkać się przy wspólnym stole i przygotować sobie pełnowartościowe śniadanie, które „dało im moc”.

     • Wyjazd do teatru "Nienauczalni".

     • Uczniowie klas 4 i 5 wraz z koleżankami i z kolegami ze Szkoły Podstawowej w Rewalu wybrali się dziś do teatru Pleciuga w Szczecinie na spektakl pt.:,,Nienauczalni". Przedstawienie o szkole, uczniach i nauczycielach z przymrużeniem oka, jednak z morałem. Za nami naprawdę doskonałe wrażenia artystyczne i dobra zabawa!