• Konkurs wielkanocny - rozstrzygnięcie
     • Konkurs wielkanocny - rozstrzygnięcie

     • Drodzy Uczniowie!

      Poziom stroików przez Was wykonanych w ramach Konkursu na stroik/ozdobę świąteczną oraz palmę wielkanocną w tym roku był niezwykle wysoki i niesamowicie wyrównany. Bardzo nas zaskoczyliście!

      Nie mogliśmy pozwolić, aby Ktoś z Was poczuł się zawiedziony i niedoceniony, więc po długiej dyskusji z Komisją, doszliśmy tylko do jednego wniosku! Mamy niespodziankę!

      Jako Rada Rodziców czyli Organizator Konkurs, mamy przyjemność ogłosić, że KAŻDA Osoba biorąca w udział w konkursie zarówno na stroik, jak również na palmę została uznana za zwycięzcę! Przygotowaliśmy nagrody dla wszystkich 55 osób!!! Nagrody zostaną rozdane przez Wychowawców w poniedziałek!

      Dziękujemy Wam również za zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursach Rady Rodziców w przyszłości!

      Przypominamy, że stroiki będzie można zakupić już jutro w czasie Śniadania Wielkanocnego od 10:00!!!! Do zobaczenia!

       Rada Rodziców

     • Rymcerze

     • Dziękujemy Pani Ani, Dyrekcji i całemu Gronu Pedagogicznemu, że mogliśmy podziałać dla Waszej młodzieży z projektem NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA

      Młodzi! Ogarniajcie progres, rozwijajcie się i podejmujcie mądre decyzje.

     • Lekcja muzealna - bursztyn jako złoto Bałtyku

     • Uczniowie klasy siódmej i ósmej uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu.Tematem lekcji muzealnej było zagadnienie bursztynu jako złota Bałtyku. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, podczas których poznali historię powstawania bursztynu, jego poławiania oraz jakie posiada właściwości i zastosowanie. Wykonane doświadczenia fizyczne i chemiczne wyjaśniły jak odróżnić bursztyn od zwykłych kamieni łudząco przypominających ten kruszec. Lekcję poprowadziła dla nas pani Marzena, która każdemu uczestnikowi zajęć wręczyła bursztyn jako najstarszą pamiątkę od wszystkiego co jest w naszym otoczeniu i pełną magicznej mocy.

       Tatiana Sztukin

     • Mały konkurs recytatorski - gminne eliminacje

     • 27.03.2023 w Rewalu odbyły się gminne eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego. Zdjęcie przedstawia reprezentantów szkoły wraz z opiekunami.

       

      Klasy I-III

      I miejsce Julia Michalonek

      II miejsce Leon Pawluk vel Mikołajczuk

      wyróżnienie:

      Milla Yilmaz

      Amanda Kwiecińska

      Aleksandra Skoczeń

      Zuzanna Ćwirko-Godycka

       

      Klasy IV-VI

      I miejsce Aleksandra Lewicka

      wyróżnienie:

      Natalia Mickiewicz

      Klasy VII-VIII

      I miejsce Maja Marcinkowska

      III miejsce Laura Robakowska

      III miejsce Lena Brodzińska.

       

      Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Reprezentowaliście bardzo wysoki poziom i z wielką przyjemnością słuchało się interpretacji przygotowanych przez Was utworów. Za laureatów trzymamy kciuki podczas przeglądu powiatowego.

     • Mały konkurs recytatorski

     • 27 marca 2023 roku odbyły się szkolne eliminacje do Małego Kokursu Recytatorskiego w klasach I- III. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wrażenia artystyczne.

      Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się: Amanda Kwiecińska i Milla Ylmaz z klasy I, Julia Michalonek, Aleksandra Skoczeń, Zuzanna Ćwirko- Godycka z klasy II oraz Leon Pawluk vel Mikolaczuk z klasy III.

      Dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody, które sprawiły dzieciom wiele radości.