• Jak można miło i pożytecznie spędzić przerwę świąteczno-noworoczną?

• Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie! To okazja, aby utrwalić wiedzę i pożytecznie spędzić wolny czas. Pomysłów jest oczywiście wiele, ale chcielibyśmy polecić ciekawy konkurs ortograficzny dostępny w aplikacji ZDAY.  Ideą konkursu jest zaoferowanie pożytecznej rozrywki idącej w parze ze zdobywaniem i utrwalaniem przydatnej wiedzy. Do tego dodano szczyptę zdrowej rywalizacji.

Wydarzenie odbywa się w dniach od 23 grudnia 2023 r. do 7.01.2024 r. Na uczestników czeka 50 dyktand konkursowych. Za rozwiązanie każdego z dyktand uczestnikowi przyznana zostanie odpowiednia liczba punktów. Oceniana będzie liczba poprawnych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym lepiej.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy, że pobierzemy bezpłatną aplikację ZDAY. Szczegóły na temat konkursu oraz link do pobrania aplikacji znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/swiateczne-rozwiazywanie-dyktand-2023

• Mikołajki

• Mikołajki, dzień na który czekają nie tylko dzieci. W Szkole Podstawowej w Niechorzu też rozpoczęła się przedświąteczna krzątanina. Wszyscy wyczekiwali głośnego HO HO HO! Już wiedzieliśmy, że Mikołaj o nas pamiętał! HO HO HO idą święta.

• Andrzejki.

• Szkolna zabawa andrzejkowa, to czas spędzony w fantastycznej atmosferze. Owiane magią, strachem pięknem i niespodziankami spotkanie, należy do jednych z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci i ich rodziców. To czas, kiedy uczniowie przykładają największych starań aby ich koledzy spędzili ten dzień wyjątkowo. Wspaniali rodzice uczniów klasy III dbają o ucztę ich podniebienia. Bufet tegoroczny był wyjątkowy. Dziękujemy.