• Sprzątanie świata

• Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do akcji Sprzątanie Świata, a tegoroczne hasło kampanii brzmi "Myślę, więc nie śmiecę " Jest to dla nas wszystkich wspólna lekcja, która ma na celu promowanie dbania o nasze środowisko oraz świadome ograniczanie wytwarzanych odpadów. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły spisali się wzorowo.

• I Mistrzostwa Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Niechorzu w biegach przełajowych

• 23.09. 2021r. odbyły się I Mistrzostwa Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Niechorzu zorganizowane przez Bogusława Barańskiego, nauczyciela wf w naszej szkole.

Poniżej prezentujemy wyniki i zdjęcia z tego wydarzenia.

Przedszkolaki

3m.Dominik Wąsikowski

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

• Wycieczka do parku MANDRAGORA

• 15 września 2021 roku uczniowie klas  I, II i III  pod opieką  swoich nauczycieli brali udział w wycieczce do Parku Edukacji i Rekreacji, który znajduje się na terenie Szkółki Roślin Ozdobnych w Gąbinie, koło Trzebiatowa.

Park Mandragora to cudowne miejsce na świecie. Uczniowie nie mogli narzekać na nudę. Mieli okazję do kontaktu z przyrodą, naturą, historią, relaksacją i naturoterapią. Warsztaty leśne, ścieżka zmysłów, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem i zabawy na powietrzu to nie jedyne atrakcje, które tam na nich czekały. Dużo radości sprawiła gra terenowa „Szukanie skarbu Mandragory”, zwiedzanie parku i pokoi tematycznych, woliery z wiewiórkami, poznawanie horoskopu celtyckiego, rekonstrukcji kurhanu z epoki brązu, uroczyska z magicznym drzewem i wiele, wiele innych. Wizyta w parku wzbogaciła wiedzę uczniów na temat ziół i otaczających nas roślin. Było mnóstwo emocji, rywalizacji i radości. Dopisała nam nawet pogoda. Było super. Zmęczeni, ale  podekscytowani i bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

• Klasa I na lodach

• Na zaproszenie pana Michała Szymańskiego klasa I wybrała się do świata rozkoszy swojego podniebienia. Lody… to chyba to, co dzieci lubią najbardziej…

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• Dzisiejszego dnia w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Przy tej okazji, tradycyjnie uczniowie pierwszej klasy z rąk swojej wychowawczyni i pani dyrektor otrzymali pamiątkowe teczki i słodkie niespodzianki.
            W kilku słowach, przez nauczyciela historii, wspomniana została 82 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Wszyscy trzymamy kciuki aby rok szkolny 2021/2022 pozwolił nam spotykać się i uczyć w systemie stacjonarnym. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów.