• Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Strażak w akcji"- etap powiatowy.

     • Uczniowie z naszej szkoły wzięli liczny udział w konkursie plastycznym o pracy strażaków. Wybrane prace z etapu szkolnego trafiły do etapu powiatowego. W wyniku eliminacji powiatowych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 10 najlepszych prac z nadesłanych 133 prac z całego powiatu gryfickiego. W gronie zwycięzców znalazły się aż trzy prace naszych uczennic: Laury Robakowskiej z klasy 7, Wiktorii Aleńkuć z klasy 8 i Oliwii Lewandowskiej z klasy 4. Wyróżnione prace będą braĺy udział w konkursie na etapie ogólnopolskim. Mnie jako nauczyciela plastyki cieszą szczególnie prace wykonane samodzielnie przez wszystkich uczniów na lekcjach plastyki. Prace, które nie zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego będą zaprezentowane na wystawie plastycznej w ośrodku Bażyna w Pogorzelicy i docenione. Zamieszczam zdjęcia prac plastycznych naszych uczniów, którzy wzięli udział w eliminacjach powiatowych.Poziom prac pod względem plastycznym I merytorycznym wysoki. Jestem bardzo dumna z waszej pracy i z wielką przyjemnością zamieszczam poniżej wasze prace.

      Tatiana Sztukin

       

     • Wyniki konkursu plastycznego "Zima w lesie"

     • Konkurs plastyczny ,,Zima w lesie" przeprowadzony przez Nadleśnictwo Gryfice rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie kolejny raz zaprezentowali swoje prace plastyczne w konkursie związanym ze zmianami zachodzącymi w lesie. W konkursie plastycznym komisja dokonała oceny prac pod względem plastycznym i zgodności z tematyką. Spośród 244 nadesłanych prac jury wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach wiekowych. Przedstawiamy laureatòw konkursu z naszej szkoły:

      Kategoria wiekowa I-III

      II miejsce - Julia Sołowiej kl.3

      Kategoria wiekowa VII-VIII

      II miejsce - Zuzanna Olejniczak kl.8

      III miejsce - Laura Robakowska kl.7 i Marcelina Słota kl.8

      Wyróżnienia:

      Jan Leper kl.7

      Aleksandra Pawlik kl.7

      Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody i dyplomy wręczymy w miesiącu styczniu.

       

      Koordynator konkursu w szkole Tatiana Sztukin