• Zakończenie roku szkolnego 2020-2021.

• Świadectwa zostały rozdane. Życzymy wszystkim wesołych wakacji. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy nauczycieli i pracowników naszej szkoły: Panią Zofię Lebiodę, Panią Elżbietę Jasińską, Panią Violettę Michowską, Pana Jerzego Hawrasza, Panią Zofię Kwiatkowską i Panią Grażynę Barańską. Dziękujemy za wieloletni trud, pasję i miłość do dzieci i do zawodu. Będzie nam Was brakowało. Życzymy, aby każdy nadchodzący dzień obdarzał Was zdrowiem i radością.

• Pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

• W czwartek 24 czerwca 2021r. odświętnie ubrani uczniowie klasy ósmej zakończyli edukację w Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Niechorzu. Podczas uroczystego apelu otrzymali pamiątkowe teczki absolwentów oraz statuetki, a wyróżnieni dodatkowo listy pochwalne i stypendia Wójta Gminy Rewal. Rodzice absolwentów odebrali z rąk Pani Dyrektor oraz wychowawcy klasy podziękowania za pięcioletnią współpracę i pomoc. Uroczystość zakończyła się żartobliwym występem ósmoklasistów i pożegnalną piosenką.

Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów w życiu i w kolejnych etapach edukacji.