• Aplikacja STOP COVID - Pokonajmy razem koronowirusa

     • Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryficach zachęca do zapoznania się z aplikacją STOP COVID, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.

      Aplikacja jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna.

      Jak pokazują badania, skuteczna izolacja zakażonych oraz wykorzystanie aplikacji typu exposure notification (tego typu aplikacją jest STOP COVID) mogą znacząco zredukować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dlatego już dziś ściągnij, uruchom aplikację – dbaj o siebie i innych.

     • Wyniki konkursu plastycznego "Pomorze Zachodnie - Moja Mała Ojczyzna"

     • Uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Niechorzu odebrali dzisiaj nagrody za zajęcie I, II i III miejsca w kategoriach wiekowych w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,POMORZE ZACHODNIE -MOJA MAŁA OJCZYZNA" Uczniom nagrody wręczył Burmistrz Trzcińska - Zdrój Pan Bartłomiej Wróbel.

      Nagrodzeni uczniowie to:

      Mateusz Aleńkuć - nagroda IPN

      Wiktoria Aleńkuć -nagroda Marszałka

      Wiktoria Krawczuk - nagroda IPN

      Igor Wiśniewski - nagroda IPN

      Hanna Sobiecka - nagroda Marszałka

      Uczniowie wyróżnieni w konkursie także otrzymali dyplomy i upominki: Jan Leper, Marcelina Słota i Aleksandra Pawlik.

      Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym uczniom.

     • Międzynarodowy Dzień Klocków Lego

     • 28 stycznia obchodzony był Międzynarodowy Dzień LEGO (International LEGO Day). Klocki te znane są wszystkim, a ludzików LEGO wyprodukowano więcej niż jest ludzi na świecie. Mało kto wie, ale fabryka LEGO wyprodukowała najwięcej opon samochodowych... oczywiście do swoich modeli.

      Tak 89 rocznicę powstania klocków świętowaliśmy w klasie pierwszej.