• Noc w szkole

• W czasie ferii zimowych nasi uczniowie mieli kolejną okazję spędzenia nocy w naszej szkole. Nauczyciele zorganizowali swoim uczniom moc atrakcji - podczas wieczornego wyjścia do ośrodka wypoczynkowego Sandra SPA mieli do wyboru wejście na basen z licznymi wodnymi atrakcjami lub spędzenie czasu na tafli lodowiska wykonując zwariowane piruety - niektóre z nich nie kończyły się jednak na łyżwach... Po powrocie do szkoły w takt muzyki, gdyż wszystkim kiszki marsza grały,  wszyscy posilili się pizzą na którą wcześniej złożyli zamówienie. Po słusznym posiłku rozpoczął się kolejny punkt programu - gry i zabawy integracyjne, podczas to których wszyscy uczestnicy rywalizowali ze sobą w różnych zadaniach w sali gimnastycznej. Po wieczornej toalecie był czas na przygotowanie swojego miejsca do spania oraz do wyboru; wspólne gry lub wieczorne opowieści w wybranym towarzystwie lub zagłębienie się w wybranej tematyce filmowej. Choć noc była krótka na długo zagości w pamięci uczestników i ich opiekunów - był to miły akcent feryjny w naszej szkole.