• Rośnij z SKO

• Nasza szkoła od 7 lat współpracuje z bankiem PKO BP. Naszym celem jest popularyzacja idei oszczędzania. Program został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i jest przeznaczony dla uczniów w wieku od 5 do 13 roku życia.  Cyklicznie odbywają się z uczniami lekcje związane z ideą oszczędzania i przedsiębiorczości. Organizowane są konkursy plastyczne, rajdy rowerowe, a także festyny.

Chętne dzieci mają możliwość gromadzenia swoich oszczędności na swoich kontach osobistych. Uczą się korzystać z serwisu internetowego dostosowanego do potrzeb dziecka. Mają możliwość wpłacania i wypłacania swoich oszczędności u Opiekuna SKO w szkole. Konto jest dobrze oprocentowane, dzięki czemu dzieci widzą jak rosną ich pieniądze na koncie.

W serwisie SKO dziecko uczy się:

• Korzystania z usług bankowości internetowej pod pełną kontrolą dorosłych
          • Zarządzania finansami osobistymi ze szczególnym uwzględnieniem oszczędzania

W Serwisie SKO możliwe jest:

• Zakładanie wirtualnych skarbonek
          • Tworzenie planu oszczędzania
          • Korzystanie z kalkulatora finansowego
          • Zdobywanie wirtualnych odznak
          • Dopasowanie wyglądu serwisu do gustu dziecka